укр рус eng

01021, Україна, м. Київ
вул. Інститутська 24/7, 8-й під'їзд, офіс 84
Тел.: +380 44 585 3484, тел./факс: +380 44 585 3481

Про Компанію

Компанія Counselors була створена шляхом об`єднання успішних практикуючих спеціалістів в галузі права та фінансів, які здобули свій досвід працюючи в провідних юридичних, фінансових та промислових компаніях, а також в органах державної влади.

Завдяки практиці в різних галузях права та фінансів Компанія Counselors має статус успішної компанії, яка професійно надає послуги як в сфері юриспруденції, так і в сфері фінансового консалтингу.

Всі наші клієнти повністю задоволені наданими послугами, що дає підстави стверджувати про професіоналізм та високу кваліфікацію адвокатів, юристів, аудиторів, фінансових аналітиків та консультантів Компанії Counselors.

Компанія Counselors успішно захищає інтереси своїх клієнтів в судових інстанціях різних рівнів та спеціалізацій.

Серед клієнтів Компанії Counselors: ТОВ "АПК-Сервіс", ТОВ "Агро-кемікал", SIG Combibloс, ТОВ "Джей Ві Сі КЕНВУД Україна", Веб-студія "7Pride", ТОВ "Брокерський дім "КРІСТО", ЖБК "Арсеналець-13", ЖБК "Хімік-5", Профспілка бортпровідників ЗАТ "Авіакомпанія "АЕРОСВІТ", Профспілка бортпровідників "АК "Донбасаеро", Профспілка "Ліга лінейних пілотів", Всеукраїнська громадська організація "Асоціація бортпровідників цивільної авіації", Всеукраїнська професійна спілка пілотів та інші.

Основними напрямками діяльності Компанії Counselors є:

-      Юридичний консалтинг:
* корпоративне та комерційне право,
* податкове право,
* трудове право,
* право інтелектуальної власності,
* земельне право та правовідносини в сфері нерухомості,
* ринок цінних паперів,
* шлюбно-сімейні правовідносини,
* спадкове право,
* кримінальне право,
* судовий захист,
* виконавче провадження.

-      Фінансовий консалтинг:
* корпоративні фінанси,
* бухгалтерський консалтинг,
* податковий консалтинг.

Компанія Counselors має своїх представників в Севастополі, Сімферополі, Дніпропетровську, Луцьку, Львові та співпрацює з адвокатами в США, Австралії, Канаді та в Німеччині. І це, в свою чергу, дозволяє максимально швидко та ефективно вирішувати справи наших клієнтів як на території України так і за кордоном.

Пріоритетним для Компанії Counselors є те, що ми не намагаємось, а робимо все, щоб досягти найкращого результату  для наших клієнтів.

Цінностями, якими ми керуємось в нашій діяльності, є: етика, якість та професіоналізм. 

Стратегія розвитку Компанії Counselors включає в себе як професійне та персональне зроcтання, так і соціальну відповідальність, тому ми постійно приймаємо участь у різноманітних соціальних проектах. В даний час ми підтримуємо дитячий будинок змішаного типу «Сонечко» в місті Василькові, Київської області.

Для нас наша діяльність – це не просто робота – це стиль нашого життя.