укр рус eng

01021, Україна, м. Київ
вул. Інститутська 24/7, 8-й під'їзд, офіс 84
Тел.: +380 44 585 3484, тел./факс: +380 44 585 3481

Фінансовий консалтинг

Корпоративні фінанси


Правочини в рамках проектів корпоративних фінансів (зокрема, т.з. угоди M&A), як правило, суттєво відрізняються від звичайних правочинів, як то купівлі/продажу, надання послуг або виконання робіт. В більшості випадках угоди M&A складаються з цілої низки довготривалих та різноманітних заходів (зокрема, з реорганізації або створення юридичних осіб, їх реструктуризації; структурування прямих іноземних інвестицій, створення спільних підприємств, партнерств і стратегічних альянсів тощо). Виконання кожного наступного етапу під час реалізації угод M&A може обумовлюватись лише вдалою реалізацією попереднього етапу. Практика Компанії Counselors по супроводженню угод M&A включає в себе корпоративну реструктуризацію компаній, фінансовий консалтинг угод щодо відчуження/придбання акцій/корпоративних прав юридичних осіб, підготовку компаній для публічного розміщення емітованих ними цінних паперів на міжнародних і українських фондових біржах, консультування з питань лістингу.

Крім цього, фахівці Компанії Counselors надають широкий спектр консультацій по роботі на фондових, товарних та валютних ринках. Клієнти Компанії Counselors можуть отримати як аналіз ситуації на зазначених ринках на короткострокову перспективу, так і прогнозування розвитку стану цих ринків на більш довготривалий період. Широкий огляд інвестиційних ринків, дозволяє сформувати клієнту глобальне бачення розвитку ситуації як на закордонних ринках, так і на національних ринках, що дозволяє більш адекватно оцінювати ризики по кожному інвестиційному проекту. Маневрування капіталом на різних ринках дає клієнтам можливість збільшити вартість своїх активів, а також звести до мінімуму можливі ризики.

Спеціалісти Компанії Counselors мають значний досвід роботи в представництві інтересів наших Клієнтів при взаємодії з закордонними та національними професійними учасниками фондового ринку, страховими компаніями, банками, інвестиційними фондами.